Original
Black
Violet
Oxford

Tvoj profil sa zmení na profil pomocníčky pod uvedenými údajmi. Táto zmena je nezvratná a v prípade odstránenia profilu bude potrebné kontaktovať podporu.

Meno a Priezvisko

Notifikácie o novej zákazke

Odhlásiť

Napíš alebo nám zavolaj

0915 728 937

Technická podpora

Čo najviac vystihuje tvoju správu.

Registrácia

novej Tetušky

Vybavuj zákazky v tvojom okolí

Vráť sa späť a doplň svoje kontaktné údaje.

Premium

Neaktívne

Basic

Objednaj a vyber si jednu Tetušku na dnes či zajtra
Objednaj si Tetušku v neobmedzenom čase na zajtra alebo pozajtra

Premium

Objednaj a vyber si jednu Tetušku na dnes či zajtra
Objednaj si Tetušku v neobmedzenom čase na zajtra alebo pozajtra
Aktivovať premium

Kredit

x

Kredit používate na objednávku Tetušky. Klesne až po jej následnej návšteve a vybavení zákazky. V prípade absencie alebo zrušenia zákazky, bude obnovený. Nákupom kreditu podporujete našu reklamnú kampaň, ktorou stále pre Vás hľadáme nové a spoľahlivé pomocníčky.

Dobiť kredit

Overenie

Z bezpečnostných dôvodov bude v nasledujúcom kroku potrebné overiť tvoju totožnosť:

Prednou stranou občianskeho preukazu

Informácie, ktoré nám poskytnete slúžia pre overenie totožnosti a nebudú nikdy verejné. Je to potrebné aby sme Vás mohli prehlásiť za overenú Tetušku. Po overení bude táto kópia z datábazy odstránená v zmysle zákona o ochrane osobných údajov

Overený profil získa odznak "Overený" a bude dostávať notifikácie o nových zákazkách. Kedykoľvek vo voľnom čase sa k zákazke môžeš prihlásiť a ako voľná Teutška ju poďla termínu vybaviť. Súhlasíš s vytvorením profilu a jeho následným overením?

Ako to funguje?

Ako Tetuška pomáhaš s poriadkom v domácnostiach v tvojom najbližšom okolí, vo voľnom čase alebo kedy chceš.

Aktivuj si Tetuškin profil

Začínaš zbierať zákazky

Zašleme ti Teamové tričko

Nemusíš byť dostupná vôbec, alebo podľa voľného času popri práci či škole. Stačí aktivovať profil Tetušky a pri novej zákazke ťa notifikujeme. Ak budeš mať voľný čas, na zákazku sa prihlásiš, ak nie, jednoducho ignoruješ :) Niečo ako dnešné appky na taxík. Zákazník si z prihlásených Tetušiek následne môže jednu vybrať.

Stačí dobrá vôľa a chuť do trošky pohybu :) Všetky čistiace prostriedky musí mať objednávateľ už dostupné u seba.

Zaplatené dostaneš na ruku priamo od objednávateľa, na mieste po ukončení práce.

Vaša odmena nebude nikdy nižšia ako 10€/hod. Každou zákazkou však podporuješ reklamnú kampaň na ďalšie zákazky 10% províziou a to až po ukončenej zákazke.

Našim cieľom je vytvoriť cenovo dostupné upratovacie služby pre domácnosti pomocou platformy, kde sa môžeš kedykoľvek vo voľnom čase vrátiť a získať okamžitý zárobok. Ak dostupná nie si, zákazky za teba preberú voľné pomocníčky. Čim viac nás je, tým lepšie služby vieme spoločne poskytnúť v každom mestskom okruhu.

Najčastejšie otázky

Hostitelia krátkodobých prenájmov na rôznych platformách často potrebujú služby Tetušiek, no rovnako aj istotu, že sa Tetuška dostaví vo vyžadovanom termíne. Objednávky sú vždy na zajtrajší deň a pri momentálnom počte registrovaných Tetušiek, žiaľ nevieme zaručiť, že vždy nájdete voľnú Tetušku. V budúcnosti si však myslíme, že to bude určite možné. Pre tento prípad čoskoro zavedieme aj funkcie, aby sme hostiteľom našu platformu prispôsobili, tento proces tak uľahčili a zároveň pri tomto druhe zákaziek sprísnili podmienky ich prijatia.

Momentálne má zákazník možnosť osloviť najbližšie Tetušky v jeho okolí a následne si tak jednu vybrať, ak sa k dopytu prihlásia ako voľné. Zákazník môže kontaktovať jednotlivé pomocníčky aj pomocou ich vlastného profilu a skrátenej web adresy. Túto skratku môžete následne zdieľať pre získanie viac zákazníkov. Ak objednávateľ osloví svoje okolie, Vašou najlepšou možnosťou je dobre vyplnený profil s popisom a Vašou profilovou fotkou. Bude prizerať aj na počet Vašich ukončených zákaziek, ktoré sa Vám automaticky pripočítajú.

Zákazník jednoducho zadá dopyt, podľa jeho časových preferencií a formou SMS notifikujeme Tetušky. V prípade, že je na ďalší deň Tetuška v tomto čase voľná, na dopyt sa môže prihlásiť spolu s konkrétnym časom príchodu. Zákazník si tak následne môže vybrať najvhodnejšiu Tetušku podľa jej popisu, počtu zákaziek či hodnotenia. Po ukončení práce môže zákazník svoju spokojnosť prejaviť ďalším pozitívnym hodnotením Tetušky. V skratke, celý proces funguje podobne ako aplikácia na taxi službu s rozdielom, že obe strany majú možnosť výberu.

Každý zákazník chce mať spoľahlivú pomocníčku vždy po ruke. Je preto prirodzené, že vyskúša ďalšie možnosti v jeho okolí. Bude tak mať náhradu v prípade, že nebude dostupná pôvodná a vybuduje si tak vzťah s viacero pomocníčkami. Má dokonca možnosť zostaviť svoj zoznam obľúbených ( pravidelných) Tetušiek, kde ich môže osloviť a zistiť časovú dostupnosť všetkých naraz vždy, keď to bude potrebovať. Ak si nezvolí rovnakú Tetušku na ďalšiu zákazku, je to možno preto, že jednoducho overuje ďalšie možnosti.

Nie. Túto možnosť zatiaľ neposkytujeme. No v blízkej budúcnosti to bude určite možné.

Väčšina Tetušiek vypomáhajú nárazovo v rámci voľného času, oddychu alebo cvičenia. Nie sú zo svojej práce unavené ako pracovníčky upratovacej firmy, ktoré to robia každý deň. Preto väčšina z nich aj odvedie kvalitnejšiu prácu.

Doba objednávky je určená na maximalny termín 1 až 2 dni nakoľko už väčšina vie čo ich v tejto dobe čaká. Keďže v menej dohľadnej dobe sa môže Vám alebo Tetuške vyskytnúť situácia, pri ktorej objednávka nemusí prebehnúť v plánovanom termíne, môžu tak dlhšie termíny spôsobiť množstvo zrušených objednávok. V prípade že má Tetuška zákazku v určitom termíne, ktorá bude po pár ďnoch zrušená, zistí tak, že mohla v priebehu času obsadiť inú zákazku v rovnakom termíne. To bude viesť k novému nevybavenému zákazníkovi a k strate Tetuškinej šance na ďalší zárobok. Taktiež by si Tetušky museli viesť denník o ich zákazkách (ako u bežnej upratovacej firmy), ktorý nemusí byť pre každú z nich prioritou. To môže rovnako spôsobiť vynechanie zabudnutej zákazky. S narastajúcim počtom dní by tak v budúcnosti, pri väčšom počte dopytov vznikal Tetuškám chaos s následkom nespokojného zákazníka, ktorý Tetušku očakával. Ako riešenie Vám odporúčame zadať Váš ďalší dopyt s pravidelným intervalom. Pri tomto type dopytu môžete Váš ďalší termín kedykoľvek upraviť na akýkoľvek dátum a nemusíte viac na to myslieť. Keď sa bude tento termín blížiť obdržíte iba SMS s ponukami na 1-2 dni vopred.

Opýtať sa iné
zobrazené: 1 - 7 z 7